İNCİ KOLYE HANGİ KIYAFETLERLE TAKILIR

Pazar, Haziran 02, 2019

İnci Kolye Hangi Kıyafetlerle Takılır? - Nihal'in Rüyası

Hepimizin gözde tasarımlarından biri olan inci kolye, doğru şekilde giyildiğinde, daha ayrıcalıklı ve şık görünmemize yardımcı olacaktır. Birkaç basit kurala dikkat ederek, incileri her yaşta takabilir ve çağdaş görünebilirsiniz. İnci kolye, kendine has sade ama zarif görünümü sayesinde kendini, günlük kıyafetlerinizde hatta geceleri bile mükemmel aksesuarlar olarak tanımlar.
En iyi sonucu almak için inci kolye hangi kıyafetlerle takılır? Buyurun birkaç örnek ile açıklamaya çalışalım.


Ofisinizde Klasik İnci Kolye Tercih Edin

Ofinizde klasik inci kolye tercih edin - Nihal'in Rüyası
Ofiste giymek için sade ve bir o kadar da basit parçaları tercih edin. Orta boylu incilerden oluşan bir kolye giymek, kıyafetinize her zaman bir anlam ve incelik katar. Kolyeniz, büstünüzün altında kalmamalı fakat aynı zamanda tümüyle dar da olmamalıdır. Daha profesyonel görünmek düşüncesiyle, aynı anda birden fazla inci aksesuarı takmayın. Örneğin, inci kolye yanında onu inci bileklik veya küpelerle eşleştirmeyin. Çevrenizin işinize odaklanmasını istiyoruz, takınıza değil.

Düğün Geceleri İçin Süslü Tercihler Yapın

Düğün geceleri için süslü incileri tercih edebilirsiniz - Nihal'in Rüyası
İnciler, bir gece elbisesi ile eşleştirildiğinde, zarif ve kadınsı görünüm yaratır. Düz renkli bir elbise giyerken, geniş taşlardan oluşan uzun parçalar tercih edin. Veya özenle süslenmiş kıyafetler giyerken küçük inciler seçin. Gece için kolye ile birlikte küpe ve bileklik takabilirsiniz. Saçınızı toplarsanız, süslü ve sarkan küpeler sizi daha alımlı gösterecektir. Gece kıyafetiniz görseldeki gibi kolsuz ve saçlarınız da toplu değil ve mesela o gece koyu tonlu bir kıyafet tercih etmişseniz; ona en iyi, inci kolye ve bileklikten oluşan Mavi Prenses ismini verdiğimiz incili takım eşlik edecektir.

Kolyenizi Modernize Etmek İçin Ucuna Aksesuar Ekleyin

Kolyenizi modernize etmek için ucuna aksesuar ekleyin - Nihal'in Rüyası
İncili kolyenize bir aksesuar takarken, bu aksesuarın, kolyenizin ağırlığını taşıdığından emin olun. Aksesuarınız, kolyenizin odak noktasını oluşturacaktır. Eğer bu gözle bakarsanız, kıyafetinizin renk şemasıyla da uyumlu olacaktır. Örneğin, kırmızı bir kıyafet giyiyorsanız, kırmızı tonlu bir aksesuara yönelin. Kahverengi veya siyah kıyafetler giyiyorsanız, aksesuarınızda herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Ancak göz alıcı bir etki için çanta veya ayakkabınızla eşleştirmelisiniz.

Modaya Uygun Günlük Kıyafetlerle

Modaya uygun günlük kıyafetlerle inci kolye seçimi - Nihal'in Rüyası
Günlük kıyafetlerinizde, inci kolyelerinizle biraz eğlenebilirsiniz. Örneğin, şık bir kot gömlek ile eşleştirmek niyetindeyseniz, hafif iri taneli incileri tercih edebilirsiniz. Fakat tabii ki renkli veya farklı inci boyutlarını da seçmekte özgürsünüz. Gündelik kıyafetleriniz ile birlikte kolyenizin yanında inci küpe ve bileklik seçerseniz, görünümünüzü alt ederek aşırı gergin görünebileceğinizi de unutmayın. İlla ki küpe takmak isterseniz, saçlarınızı toplayarak sarkan bir inci kolye ile dikkati boynunuza ve yüzünüze çekebilirsiniz.

Gelinlik İçin Tamamlayıcı İnciler Seçin

Gelinliğiniz için onu tamamlayıcı inciler seçin - Nihal'in Rüyası
Düğününüzde giymek için takı seçerken, gelinliğinizin rengine yakın bir inci rengi seçmeye özen gösterin. Krem renkli inciler, kirli beyaz veya krem rengi bir gelinlik ile şık görünmektedir. Beyaz inciler, beyaz gelinlikle için uygundur. Çok uzun veya aksesuarlı bir inci kolye takmayın. Odağın, elbisenin üzerinde değil, bir bütün olarak sizin üzerinde olmasını istiyoruz değil mi? Şık ve zarif görünen bir inci kolye, sofistike bir toplu saç ile eşleştirildiğinde, çok daha romantik görünecektir.

Olasılıklar çok daha fazla çeşitlendirilebilir. Fakat fazla ayrıntıya girmeyip sizlerin değerli vakitlerini almadan, genel kaideler ile bu örneklerimin inci kolye hangi kıyafetlerle takılır sorusuna rehber olmasını dilerim.

Bir sonraki yazıma kadar hoşça kalın.
Sevgilerimle.

Bunları da Beğenebİlİrsİnİz

0 yorum

Facebook'da beğenİn