HEDİYE TAKI SEÇİM KILAVUZU

Perşembe, Eylül 07, 2017

hediye takı seçim kılavuzu kapak

Kız arkadaşınız için bir hediye almayı düşünüyorsunuz, ancak nereden başlamanız gerektiğine dair bir ipucunuz yoksa beyler, o zaman ne yapmanız gerektiğine dair bu yazıma göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

İlişki durumunuzu belirledikten sonra, onun stilini ve zevkini tanımak, hediye olarak yapılacak seçimlerden belki de en güzeli takı seçiminin yolunu size aralayacaktır.
Hediye bir takı, her ne olursa olsun, özel duygusal bir değer taşır. Çoğu kadın takıları sever. Özellikle onun tarzını, beğendiği renkleri ve neyi sevdiğini düşünürseniz; alacağınız bu hediye her zaman dokunaklı ve anlamlı olacaktır.


İpuçlarını takibe alın
İpuçlarını takibe alın

Yapabileceğiniz en iyi şey ipuçlarını takibe almaktır. Herhangi bir dergiyi okurken, internetten alışveriş yaptığında, arkadaşlarıyla konuşurken ya da büyük bir hevesle özlem duyduğu şeyleri anlattığında; onu dinlediğinizden ve zihinsel notlar aldığınızdan emin olun.
Örneğin, şu anda sahip olduğu mücevherlere bir göz atın. Size onun en sevdiği tasarımları yakalamanız hakkında bir fikir vereceğim;
  • Bileklikler
  • Kolyeler
  • Küpeler
  • Takımlar
Ve tabii ki en sevdiği tarzın türü;
  • Hafif veya ağır
  • Son modaya uygun veya bohem türler
  • Parlak veya mat taşlar. Genelde bunlardan birini takıyorsa, hediye için bu seçimi tercih edecektir.
Çalışmak zorunda kaldığınız çok çeşitli fikirler var. Yanıtlarınızı yazarsanız, sevgiliniz için mükemmel bir mücevher parçasının tasviriyle kendinizi karşı karşıya bulursunuz.
Farklı ilişki türleri için farklı kurallar vardır. İşte birazdan, size ilişki türünüz için seçebileceğiniz güzel bir hediye seçim kılavuzu.

İlişkiniz henüz yeni ise nasıl bir hediye seçilmeli?

Sevgilinizle, sadece birkaç ay önce ilişkinize başladınız diyelim. O zaman korkunç bir sonuç elde etmek istemezsiniz. Çünkü onu korkutabilir ya da çok derine indiğinizi düşündürebilirsiniz.
Bu durumda "Seni Seviyorum" yazan ve seni önemsiyorum anlamı taşıyan bir şey veya sizin için onun ne kadar önemli olduğunu gösteren basit stilde bir kolye sipariş edebilirsiniz. Bu onun için mükemmel bir hediye olacaktır.

Daha ciddi olmanın tam zamanı

İlişkiniz giderek güçleniyor ve zaman hızla ilerliyor. Evlenmeye, henüz hazır değilsiniz fakat duygularınızın hızla bu yönde ilerlediğini biliyorsunuz. Bu, biraz daha özel bir durum ve sevgilinize hediye edeceğiniz takıya yatırım yapma zamanı.
İlişkinizde şu an gerçek olanın ne olduğuna, birbirinize ne kadar bağlı olduğunuza ve belki de onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermeye hazırsınız. özel siparişle üretilen, kişiselleştirilmiş bir kolye gibi bir takı parçası ile bunu ifade etmekten daha iyi bir yol yoktur.

Özel dakikalara hazır olun

Birinci yıldönümünüze yaklaştınız ve kendinizi ona ekstra özel bir şeyler hediye etmek zorunda hissediyorsunuz. Artık kız arkadaşınıza, sonsuza dek sürecek olan bir aşkı kanıtlayacak seçimi yapmanın vakti geldi. Bunun için en iyi fikir, baş harflerinizi barındıran bir sonsuzluk kolyesi olabilir.
Bu vesileyle, pırlanta veya altın için bütçeniz uygun değilse, özel tasarım bir boncuk kolye ile sevgilinizin yüzündeki gülümsemeyi görmek eşsiz bir an olacaktır. Sonsuza dek sürecek, ona olan sevginizi hep hatırlatacak bir kolye.


Onunla evlenmek istediğinizde

O an yaklaşıyor ve ona evlenme teklif etmeye hazırsınız. Seçeceğiniz hediye ile onun anlamının büyük olmasının yanında, sizin için ne kadar önemli olduğunu ve sevgilinizi ne kadar iyi tanıdığınıza dair bir itirafta bulunacaksınız.
Kız arkadaşınızı artık eşiniz olarak düşünmeli ve hangi tür koleksiyonları severek taktığına özel bir önem vermelisiniz. Bu işi doğru yapmak, onun en çok tercih edeceği tasarımı seçeceğinizden ve sol elinin dördüncü parmağını hedeflediğinizden emin olması için çok önemlidir.
Her kadının bir stili vardır. kız arkadaşınıza hediye alırken panik yapmayın. Eminim ona ne alırsanız mutlu olacaksınız. Ne kadar harcayacağınızın da aslında önemi yok. Çünkü mükemmel olanı bulmak için çaba sarf eder ve onun için bunu kişisel hale getirirseniz, o zaman bu hediyenin dokunacağı tek yer onun kalbidir.

Bunları da Beğenebİlİrsİnİz

0 yorum

Facebook'da beğenİn